Начальник Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській областіАртющик Богдан Степанович

Біографічна довідка

Артющик Богдан Степанович народився 26 червня 1966 року у м. Пінськ (Беларусь). У 1988 р. закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут ім. О.Д. Цюрупи, де здобув кваліфікацію зооінженера за спеціальністю «Зоотехнія».

У 2010 році закінчив Державний вищий навчальний заклад «Херсонський державний аграрний університет» за спеціальністю «Водні біоресурси» та здобув кваліфікацію дослідника з водних біоресурсів і аквакультури.

У 2012 році закінчив «Державну екологічну академію післядипломної освіти та управління» Міністерства охорони  навколишнього природного середовища України факультет «Екології» та здобув кваліфікацію спеціаліста – еколога.

Свою трудову діяльність в органах рибоохорони Артющик Б.С. розпочав з квітня 1988 року і пройшов шлях від молодшого державного інспектора до заступника начальника Південного державного басейнового управління. З 2007 року по 2019 рік працював на посаді начальника Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Херсонській області.

З вересня 2011 р. до червня 2013 р. працював на посаді начальника Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Миколаївській області.

З 22 липня 2019 р. наказом Голови Держрибагентства призначений на посаду начальника Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області.Заступник начальника Управління - начальник відділу охорони водних біоресурсів "Рибоохоронний патруль"

Базенко Григорій Анатолійович

Біографічна довідка

Базенко Григорій Анатолійович народився 09 грудня 1974 року у м. Херсон. У 1993 р. закінчив Херсонський гідрометеорологічний технікум, де здобув кваліфікацію техніка – гідролога за спеціальністю «Гідрологія суші».

У 2005 – 2009 роках без відриву від виробництва, навчався в Одеському державному екологічному університеті за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» та здобув кваліфікацію «Інженер з охорони навколишнього середовища».

У 2014 році вступив до аспірантури Херсонського державного аграрного університету за спеціальністю «Екологія».

У 2019 році здобув другу вищу освіту в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

З 01.04.1994 р. по 31.07.2017 р. безперервно працював у органах рибоохорони, пройшов шлях від старшини – моториста до заступника начальника Управління.

З 25.06.2018 р. призначений заступником начальника Управління – начальником відділу іхтіології та регулювання рибальства Управління державного агентства рибного господарства у Херсонській області.

У травні 2020 р. назначений на посаду заступника начальника Управління – начальника відділу охорони водних біоресурсів "Рибоохоронний патруль" Управління державного агентства рибного господарства у Херсонській області.


Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області

Адреса: 73021, м.Херсон, вул.Марії Фортус, 89

тел.:+38 (0552) 27-01-47 , тел/факс:+38 (0552) 27-01-47

E-mail: khrs.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t